Nieuws over het lustrum
Belangrijk nieuws voor alle DDH-ers: op 14 juni staat je een geweldige dag te wachten! Onze vereniging bestaat 35 jaar en dat is reden voor een feest. Het thema? Ballen, bubbels en beats!
Jong en oud is vanaf de middag welkom voor veel tennis en gezelligheid. Zo zijn er clinics, zien we een oud top-10 speelster op de baan en proosten we op 35 jaar tennis aan het Laantje van Levenslust. Wie weet win je daarna een mooie prijs en leer je nog meer leden kennen tijdens het gezamenlijke diner. In een grote tent op baan 10 is het tot laat in de avond feest.
Noteer 14 juni dus in de agenda. En houd de clubmails en de posters in de kantine goed in de gaten, want de lustrumcommissie onthult binnenkort meer details. Alvast een plekje aan de dinertafel reserveren of het jubileumshirt bestellen? Ga naar: https://dedelftsehout.nl/jubileum-35-jaar-ddh.