Nieuwe web site
We hebben een nieuwe website! Ga naar Tennisvereniging De Delftse Hout. De website is door de Stichting en de vereniging samen ontwikkeld. Wat kleine aanpassingen zullen in de loop van de tijd volgen.

Tossen
Vanaf 3 april begint iedere maandagavond het tossen weer vanaf 19:00 (voor seniorleden, dus 17+). Aan de hand van de aanwezige deelnemers wordt er een indeling gemaakt voor speelrondes van 3 kwartier.
De toss is een prima manier om andere leden van de vereniging te leren kennen, dus aarzel niet, ook als je net begonnen bent met tennis en/of nog niemand kent. Komt gezellig meedoen! Als je niet om 19:00 al kunt, kun je ook bij de latere rondes instromen.
Iedere donderdagochtend vanaf 9:30 is er ook een toss met ook dan 3 kwartier spelen per speelronde. De laatste speelronde begint om 11.45 uur.

Contributie 2023
Ook de tennisvereniging ontkomt er niet aan de contributie voor 2023 te verhogen. Het voorstel de contributie te verhogen met 8% is In de Algemene Ledenvergadering van 13 februari goedgekeurd. De facturen zijn inmiddels verzonden.

Open dag op 1 april
Vanaf 12 uur speciaal voor nieuwe leden van de Delftse Hout, met rondleidingen en clinics. Vanaf 13 uur voor alle leden, met spelletjes, clinics en andere activiteiten. Afsluiting met een hapje en een drankje aangeboden door tennisvereniging de Delftse Hout. Kom langs en ontmoet je tennismaatjes en andere leden!

Vrijwilligers gezocht voor de maandagavond toss
We zoeken nog een aantal vrijwilligers om de maandagavond tos in te delen. Het is de bedoeling dat we met z'n allen maar 1 x per 5 wekende indeling hoeven te doen zodat er ook genoeg tijd over blijft om zelf te kunnen spelen. Je kunt je melden bij secretaris.ddh@gmail.com.

Algemene leden vergadering 13 februari
Bij deze nodigen wij alle leden van harte uit voor het bijwonen van de Algemene Leden Vergadering van tennisvereniging De Delftse Hout op maandag 13 februari a.s., aanvang 20:00. De vergadering wordt ‘live’ gehouden op het tennispark, Laantje van Levenslust 2, Delft.
Bijgevoegd vindt u alvast de agenda. Indien gewenst kunt u de (financiële) stukken opvragen via secretaris.ddh@gmail.com.
Heeft u vragen? Dan verzoeken wij u deze voor 5 februari aan ons te stellen zodat wij deze adequaat kunnen beantwoorden. Indien u de vergadering wenst bij te wonen horen wij dat ook graag voor 5 februari.
Hopelijk tot 13 februari

Wintertoernooi 11 februari (voor senioren)
Met veel plezier nodigen we jullie uit voor het gezelligheids-wintertoernooi op 11 februari! Het toernooi begint om 19:00, inloop is vanaf 18:30.
Je speelt in verschillende dubbelcombinaties (er worden meerdere rondes gespeeld) en we maken een indeling op speelsterkte. Als je een voorkeur hebt voor een tennispartner dan kun je dit op het aanmeldingsformulier zetten en wordt er gekeken wat er mogelijk is. We spelen vooral voor ons plezier, maar er zullen voor de spelers met de meeste punten kleine prijzen zijn.
Je kunt je tot 3 februari inschrijven via het inschrijfformulier online , per mail naar secretaris.ddh@gmail.com of op de club. En spoor je DDH tennismaatjes aan zich ook in te schrijven!
De kosten voor het wintertoernooi zijn 10 euro (dit is inclusief één consumptie), graag contant meenemen.


Opzeggen
We betreuren het natuurlijk ten zeerste, maar als je je lidmaatschap wilt opzeggen, doe dit dan vóór 1 januari 2023. Daarna ben je de contributiebijdrage voor 2023 verschuldigd.

Indeling voorjaarscompetitie senioren 2023
Dit jaar hebben weer veel mensen zich aangemeld voor de voorjaarscompetitie! De TC heeft op basis van alle aanmeldingen de indeling gemaakt voor de seniorencompetitie. Bij de indeling hebben we zoveel mogelijk rekening gehouden met de voorkeuren die zijn opgegeven. Uiteindelijk hebben we meer dan 99% van de mensen die zich hebben ingeschreven in een team kunnen plaatsen! In totaal zijn er ongeveer 230 competitiespelers in 41 teams.
De indeling is hier te vinden. De klasse-indeling wordt later bekend gemaakt.
De TC (Bas, Bianca, Eline en Marion)

Algemene Ledenvergadering
Op maandag 13 februari zal de Algemene Leden Vergadering plaats vinden, vanaf 20.00 uur. Het Bestuur nodigt u van harte uit om hier aan deel te nemen. De vergadering zal plaats vinden op het tennispark. U kunt zich aanmelden voor deze vergadering bij secretaris.ddh@gmail.com. De stukken zijn vanaf 1 februari beschikbaar. Ook hier volstaat een mail aan het genoemde adres. We hopen op een grote opkomst.








